Lezajlott versenyek - Eredményeink

2019-11-10
I. Nagy Miklós Emlékverseny Diák A, B, Serdülő, Ifjúsági
Helyszín: Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium
Cím: 8900 Zalaegerszeg, Rákóczi u. 49-53.
Korosztályok: Diák A, Diák B, Serdülő R, Ifjúsági
Szervező: Zalaegerszegi Judo Sportegyesület
Típus: Regionális rangsor verseny
2019-11-09
Serdülő "B" fiú Magyar Bajnokság, Junior "B" férfi Magyar Bajnokság
Helyszín: Olimpiai Sportpark
Cím: 9025 Győr, Radnóti Miklós u. 37.
Korosztályok: Junior B, Serdülő B
Szervező: Győri AC
Típus: Országos Bajnokság
2019-10-27
II. Osztályú Felnőtt Országos Bajnokság
Helyszín: Pápa Városi Sportcsarnok
Cím: 8500 Pápa, Várkert u. 4.
Korosztályok: Felnőtt
Szervező: Pápai Judo Akadémia
Típus: Országos Bajnokság
2019-10-26
Ifjúsági Országos Csapatbajnokság
Helyszín: Ceglédi Judo Központ
Cím: 2700 Cegléd, Malomtó szél 35.
Korosztályok: Ifjúsági
Szervező: Ceglédi Vasutas SE
Típus: Csapatbajnokság
2019-10-20
Zsoldos Zsolt Emlékverseny, Serdülő és Ifjúsági
Helyszín: Mercedes Benz Sport Akadémia
Cím: 6000 Kecskemét, Izsáki út
Korosztályok: Ifjúsági, Serdülő
Szervező: Kecskeméti JC
Típus: Országos regionális verseny
2019-10-19
Mercedes Benz Gyár Kupa, Diák "A" és Diák "B" Országos Bajnokság
Helyszín: Mercedes Benz Sport Akadémia
Cím: 6000 Kecskemét, Izsáki út
Korosztályok: Diák A, Diák B
Szervező: Kecskeméti JC
Típus: Országos Bajnokság
2019-10-12
Minetechnik Kupa - Ifjúsági "B" Országos Bajnokság
Helyszín: Ceglédi Judo Központ
Cím: 2700 Cegléd, Malomtó szél 35.
Korosztályok: Ifjúsági B
Szervező: Ceglédi Vasutas SE
Típus: Országos Bajnokság
2019-10-06
Faragó Benjámin Emlékverseny Diák C
Helyszín: Földi Imre Sportcsarnok
Cím: 2800 Tatabánya, Szent Borbála u.19.
Korosztályok: Diák C
Szervező: Tatabányai JC
Típus: Regionális rangsor verseny
2019-10-06
Faragó Benjámin Emlékverseny Serdülő, Ifjúsági
Helyszín: Földi Imre Sportcsarnok
Cím: 2800 Tatabánya, Szent Borbála u.19.
Korosztályok: Ifjúsági, Serdülő
Szervező: Tatabányai JC
Típus: Regionális rangsor verseny
2019-10-05
Röntgen Kanizsa Kupa Diák C
Helyszín: Nagykanizsai Izzó SE Sportcsarnok
Cím: 8800 Nagykanizsa, Ady Endre u. 68/A
Korosztályok: Diák C
Szervező: Nagykanizsai JK
Típus: Regionális rangsor verseny
2019-10-05
Röntgen Kanizsa Kupa Diák A, B, Serdülő, Ifjúsági
Helyszín: Nagykanizsai Izzó SE Sportcsarnok
Cím: 8800 Nagykanizsa, Ady Endre u. 68/A
Korosztályok: Ifjúsági, Serdülő, Diák A, Diák B
Szervező: Nagykanizsai JK
Típus: Regionális rangsor verseny
2019-09-28
U23 Nyílt Országos Bajnokság
Helyszín: MNÁMK sportcsarnok
Cím: 6500 Baja, Duna utca 33.
Korosztályok: U23
Szervező: Mogyi Bajai JC
Típus: Országos Bajnokság
2019-09-21 - 2019-09-22
XXXVIII. Atom Kupa Diák, Serdülő, Ifjúsági ORV, Köves László Emlékverseny
Helyszín: ASE Sportcsarnok
Cím: 7030 Paks, Gesztenyés u. 2.
Korosztályok: Ifjúsági, Diák A, Diák B, Serdülő R
Szervező: Atomerőmű SE
Típus: Magyar Kupa
2019-09-21
XXXVIII. Atom Kupa Diák C Magyar Kupa
Helyszín: ASE Sportcsarnok
Cím: 7030 Paks, Gesztenyés u. 2.
Korosztályok: Diák C
Szervező: Atomerőmű SE
Típus: Magyar Kupa